TechPowerUp GPU-Z 2.1.0 çıktı!

TechPowerUp, GPU-Z programının yeni sürümünü yayımladı. TechPowerUp GPU-Z 2.1.0 sürümü ile birlikte yeni özellikler ve destekler programa dahil oluyor.

TechPowerUp GPU-Z 2.1.0 çıktı!

TechPowerUp tarafından popüler grafik altsistem bilgisi ve tanılama programı GPU-Z’nin 2.1.0 sürümü yayımlandı. Önemli bir güncelleme alan program artık çok daha güçlü.

AMD, Vega tabanlı ilk ekran kartını duyurdu!
TechPowerUp GPU-Z 2.1.0 sürümü ile birlikte programa yeni bir sekme ekleniyor. Yeni Gelişmiş (Advanced) sekmesi sayesinde kullanıcılar, grafikler ve GPU hesaplamasıyla bağlantılı olarak kurulu grafik donanımı ve yazılımı ile ilgili derinlemesine bilgi alabiliyor. Bu sekmede yer alan bilgiler aşağı açılır liste olarak sunuluyor. Ek olarak DirectX, OpenCL, CUDA ve Vulkan’ın API özellikleri de programa dahil edilmiş durumda.

17-05/23/techpowerup-gpu-z-210-sdn-02-1495567381.jpg

Gelişmiş sekmesinin yanı sıra GPU-Z 2.1.0, EVGA iCX Teknolojisi için destek sağlamaya başlıyor. Bu destekle EVGA iCX grafik kartı sahipleri, grafik donanımlarının belirli parçaları hakkında canlı sensör bilgileri alabilecek.

NVIDIA Tesla P100 PCIe, Tesla M10, Quadro P5000, Intel HD Graphics 615 ve AMD Radeon HD 8350G için de yeni GPU desteği sağlanıyor. Ayrıca tahmin edeceğiniz üzere son sürüm GPU-Z çeşitli kullanıcı arayüzü hata düzeltmeleri ve geliştirmeleri ile birlikte geliyor.

TechPowerUp GPU-Z 2.1.0 indir

Kaynak:Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın