Sosyal Medyada Markalar Nasıl Para Kaybediyor ?

Sosyal Medya’da Boşa Kürek Çeken Markalar Nerede Yanlış Yapıyor, Bu Seminerde Anlatıyoruz

Küçük, büyük tüm markalar sosyal medya kullanmanın daha geniş bir tabirle ise dijital dünyada varlık göstermenin önemli olduğu konusunda hemfikir olmuş durumdalar. Bazı markalar tüm çalışmalarını bu konuda uzmanlaşmış ajanslara emanet ederken bazı markalar kendi bünyesinde kurduğu ekiplerle çalışmalarını yürütüyor.

Peki her şey toz pembe mi? Tüm işlerinizi emanet ettiğiniz ajanslar size gerçekten mükemmel çalışmalar mı yapıyor yoksa size hoş gösterip günü mü kurtarıyorlar? Ya da firmanızda çalışan dijitalden sorumlu ekibiniz ne kadar verimli çalışıyor biliyor musunuz?

Özellikle kobiler sosyal medya yönetimi konusunda kısıtlı bütçeyle iyi işler yapmaya çalışırken karşılığını almadan büyük paralar kaybedebiliyor ya da aldığı karşılığın yeterli olduğunu düşünürken büyük fırsatlar kaçırabiliyor. İşte bu seminerde bizim de amacımız söylenmeyeni söylemek, konuşulmayanı konuşmak. Küçük markaların reklam bütçesini nasıl heba ettiğini, deneyimsiz çalışanların şişirme rakamlarla yöneticileri nasıl uyuttuğunu, merdiven altı ajansların olmayacak işleri nasıl olur gibi gösterip reklam paralarını cebe attığını ve daha birçok karanlık gerçeği gün yüzüne çıkaracağız.

Özellikle yöneticilerin ve firma sahiplerinin katılmasını önerdiğimiz bu seminerden sonra hiçbir doğrudan kesinlikle emin olamayacaksınız! Ayrıca, sosyal medyada boşa kürek çeken, parasıyla rezil olan, iyi işler yaptığını düşünüp aslında çok daha iyilerini yapabileceğini farkeden işletmeler için kurtuluş reçetesini de bu seminerde sizlerle paylaşacağız.

Seminerden bazı başlıklar:
• Sosyal medya sizin markanız için gerçekten gerekli mi?
• Sosyal medya kullanmayan marka olur mu?
• “Elemanlar halletsin” tarzı sosyal medya yönetimi size ne kaybettirir?
• “Bizim ajans yapıyor” tarzı sosyal medya yönetimi size ne kaybettirir?
• Popüler konu diye paskalya kutlayan pideci nerede yanlış yapıyor?
• Sosyal medyada boşa kürek çeken markaların hatası ne?
• Sosyal medyada parasını heba eden markaların kurtuluş reçetesi

Seminere Katılım İçin KAYIT OLUNUZ
www.dijitalegitimler.com

Bir cevap yazın