Lego Etkinliği ile Eğlenceyi Yerinde Yaşa !

EGE PERLA ÇOCUKLARIN DÜNYASINI
LEGO® İLE RENKLENDİRİYOR


İzmir’in en yeni yaşam merkezi Ege Perla, çocukların hayatlarını renklendirmeye devam ediyor. Çocuk eğlence dünyasının sevilen markası LEGO® birbirinden farklı temalarıyla 13 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında bir ay boyunca Ege Perla’da çocuklarla buluşuyor.
Açıldığı günden bugüne pek çok çocuk etkinliğine ev sahipliği yapan Ege Perla, çocukların yaratıcılıklarını ve yeteneklerini geliştirecekleri eğlenceli bir etkinlikle daha İzmirli minikleri ağırlıyor.
13 Ekim Cuma günü başlayacak olan LEGO® Yapım Etkinliğinde, çocuklar LEGO City temasında polis macerası ile eğlenirken, LEGO Ninjago etkinlik alanındaki farklı görevleri tamamlayarak Kırmızı Ninja Kai’yi kurtarabilir, Ninja heykeli atölyelerine katılıp Kai ile tanışma fırsatı yakalayabilirler. Çocuklar bu sınırsız eğlencede yerini alırken anne babalara da keyifli bir gün geçirmek kalıyor.
Hafta içi 10.00 – 18.00, hafta sonu 12.00 – 20.00 saatleri arasında Ege Perla’da gerçekleşecek olan etkinlikte bu renkli dünyanın keyfini doyasıya yaşama fırsatını kaçırmayın!

Etkinlik ücretsizdir ve rezervasyon gerekli değildir.
Yaş sınırı yoktur

 

Detaylı Bilgi İçin : Bağlantıya tıklayınız.

Bir cevap yazın