Hackquarters Pioneers İzmir: Girişim ve İnovasyon Dünyasıyla Tanışma

Etkinliğimizin bu haftaki konukları: Kemal Akçalı (ARPandora) – Murat Küçükgirgin (Hacknbreak)

Hackquarters Pioneers programıyla hedefimiz en büyüğü üniversite öğrencisi olacak şekilde 100 öğrenciyi girişimcilik, teknoloji, inovasyon ve yazılım gibi katma değeri çok yüksek alanlarda çalışmak isteyen arkadaşlarımızdan bir aile oluşturmak ve onların ihtiyacı olan yönlendirme, tavsiye, deneyim ve eğitimlere ulaştırmak istiyoruz.

Bu arkadaşlarımız kendi okullarında etkinlikler yapıyor ve 1000’lerce girişimcilik, tasarım, kodlama ve diğer yeni yetkinliklerde kendilerini geliştiriyorlar.

Hackquarters Pioneers programının ilk etkiliğiyle birlikte kendilerini girişimci olarak yetiştirmek isteyen kişiler Girişim ve İnovasyon Dünyasıyla Tanışma konusunu ele alacaklar. Program dahilinde her hafta Hackquarters ekibi tarafından önceden hazırlanmış içerikler sizinle buluşturulacak, Pioneers’a destek veren girişimciler sizin için gelip sorularınızı cevaplayacak, mentorlüklerle girişimi ya da fikri olan kişiler desteklenecek ve hatta program sonunda Hackquarters Pioneers ekibine dahil olma şansı yakalayacak! Tecrübe paylaşımının ve fikir alışverişlerinin bol, ilham almanın kaçınılmaz olduğu bu etkinliğimizde sizi de geleceğin girişimcileri olarak etkinliğimize bekliyoruz!

Date and Time

Sun, November 5, 2017

1:30 PM – 4:00 PM Eastern European Standard Time Turkey Time

Add to Calendar

Location

8Digit – İzmir Girişimci İnkübasyon Merkezi

Bayraklı Mahallesi, Mansuroğlu Mahallesi Ankara Caddesi

73/1 Aktur İş Merkezi

İzmir 35535

Bir cevap yazın