Galaxy J7 (2017) hakkında yeni detaylar!

GALAXY J7 (2017) YENİ RENK SEÇENEĞİ ORTAYA ÇIKTI!

Orta segment kullanıcıları için güzel bir seçenek sunacak olan Samsung oldukça iddialı geliyor. Bütçe dostu Galaxy J7 (2017) hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor. Gelen söylentilere göre cihazın yeni tarama görselleri gün yüzüne çıktı.

Yeni tarama görselleri ile beraber yeni bir renk seçeneğini daha kullanıcılara sunacak olan Samsung, Galaxy J7 ile birlikte farklı bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkacak.

Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman, telefonun anten çizgileri telefona farklı bir hava katmış. ”Rose Gold” (pembe altın) ve ”Açık Mercan Mavisi” rengini de kullanıcılara sunacak olan Teknoloji devi, açık renk tonlarını yeni telefonunda tercih ettiğini görmekteyiz.

Bir önceki model ile arasında ne gibi farklılıkların olduğunu görmek için şöyle bir karşılaştırma yapacak olursak; J7 2016’da bildiğiniz üzere sadece metal bir çerçeve bulunuyordu. 2017 model J7’de ise her yeri metal olan bir gövdeye sahip olduğu belirtildi.Diğer yeniliklere bakacak olursak, J7 2017, 1080p Full HD bir ekran ile gelecek. 13 MP ön kamerası ile kaliteli bir selife deneyimi sunacak olan telefon, 3 GB RAM ve 16 GB depolama alanına olduğunun bilgisi de yapılan sızıntılarla ortaya çıktı. Orta segment için güzel bir seçenek olacak olan J7 (2017), birçok kullanıcının tercihi olması bekleniyor

Bir cevap yazın