Expo-Tech Ar-ge Ür-ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı

14-17 Eylül 2022 tarihleri arasında İzmir Fuarı’nda gerçekleştirilen Expo-Tech Ar-ge Ür-ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı İzmir Fuarı’nda gerçekleştirildi. Fuara kamu kurum ve kuruluşları, sanayi kuruluşları, üniversiteler ve üniversitelerin çalışma grupları, sektör temsilcileri katıldılar ve stant açtılar. Ürünlerini, çalışmalarını ve projelerini tanıttılar ve sergilediler. Üç gün boyunca alanında uzman akademisyenler, sektör temsilcileri konferans düzenlediler.

Türkiye Bilişim Derneği genç yönetim kurulu üyesi sıfatıyla Türkiye Bilişim Derneği standında stant görevlisi olarak iki gün görev aldım. İki gün boyunca standımıza gelen ziyaretçilerimize en iyi şekilde tanıttım ve sektör temsilcilerini tanıma fırsatı elde ettim. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan devlet büyüklerimiz, derneğimizin kurmayları ve siyasi partilerin temsilcileri standımızı ziyaret ettiler.

Kamu kurum ve kuruluşları, sanayi kuruluşları, üniversiteler ve üniversitelerin çalışma grupları, sektör temsilcileri ile tanıştım. Yeni ve güncel teknolojileri hakkında bilgi edindim ve yerinde test ettim. Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın standını ziyaret ettim ve vakfın yapısında yer alan, ülkemiz için değerli ve kıymetli olan kuruluşlarımız Roketsan, Havelsan, Türk Havacılık Uzay Sanayii hakkında bilgiler edindim. Sonrasında Aselsan, FNSS, Sarsılmaz gibi önemli silah sanayi kuruluşlarını ziyaret ettim. Yerli ve milli imkanlar ile üretilen tabancaları, tüfekleri, ağır silahları ve harp araçlarını test ettim. Üniversitelerin çalışma gruplarını ziyaret ettim ve öğrencilerin geliştirdiği projeleri tanıma ve bilgi alma fırsatı elde ettim.

Expo-Tech Ar-ge Ür-ge İnovasyon Sanayi ve Teknoloji Fuarı organizasyonunda emeği geçen değerli ekibe, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sanayi kuruluşlarımıza, üniversiteler ve üniversitelerin çalışma gruplarına, sektör temsilcilerimize teşekkür ederim.

 

 

 

 

Bir cevap yazın