38. Ulusal Bilişim Kurultayı

38. Ulusal Bilişim Kurultayı Hakkındaki Düşüncelerim

 

38. Ulusal Bilişim Kurultayı 17-18 Aralık 2021 tarihleri arasında Ankara Bilişim Teknolojileri Kurumu (BTK)’da gerçekleşti. İki gün süren kurultayda üyesi olduğum Türkiye Bilişim Derneği üyeleri, bilişim sektörünün değerli temsilcileri, akademisyenler, devletimizin ve özel sektörün her kademesinden değerli insanlar katıldı. Kurultayın farklı alanlarda paneller düzenlendi ve alanında uzman isimler konuşmalar gerçekleştirdiler. Katılan isimler arasında kitaplarını okuduğum blog yazılarını takip ettiğim değerli yazar Buğra Ayan ile tanıştım ve kitabını imzalatarak hatıra fotoğrafı çekindik. Değerli Buğra Ayan beye tekrar teşekkür ederim.

Benim için toplantıya katılmaktan çok panellere katılıp değerli bilgiler edinmek ve çevre edinmek çok önemliydi çünkü beni geleceğe emin adımlarla başarıya taşıyacak bilgi ve deneyime sahiptiler. Birçok sektör temsilcisi ve şirket yöneticisi ile tanışma fırsatı yakaladım. Derneğimizi dört farklı şubesinden gelen genç ekipler ile tanıştım. Gençleri aramızda görmekten mutluluk duydum. Kendileriyle sohbet etme fırsatı yakaladım ve bilgi ve deneyimlerini dinledim. Birçok not aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim.

İki günün sonunda çok güzel hatıralar kaldı ve fotoğrafları sizinle paylaşıyorum. Kurultaya katıldığım için Teşekkür Belgesi almaya hak kazandım. Son olarak 38. Ulusal Bilişim Kurultayı’nı düzenleyen Türkiye Bilişim Derneği ailesine ve kordinasyon ekibine teşekkür ederim.  Saygılarımı sunarım.

Bir cevap yazın